Otwornice do gresu i tarcze do ceramiki

Wiertła szybkoobrotowe do wiercenia otworów w twardych materiałach budowlanych takich jak beton, cegła, terakota, ceramika, gres, porcelana i płytki. Otwornice diamentowe zakładamy na szlifierkę kontową z mocowaniem M14 co pozwalają na szybkie wykonanie otworów na sucho w twardych materiałach. Wiertła te wykonana są w technologii vacuum brazed. Czysty segment diamentowy jest mocowany próżniowo, ziarna diamentowe są zawsze odsłonięte i ostre, wiertło jest bardzo szybkie i agresywne. 

tarcza do gresu
otwornice do gresu
Rekomendowane obroty do rozmiarów wiertła: 
Rozmiar 6-14 minimalne 8000 rekomendowane 12000 obr/min
Rozmiar 14-50 mm  minimalne 5000 rekomendowane 12000 obr/min
Rozmiar 50-120 mm minimalne 3000 rekomendowana 5000  obr/min 

Otwornice i tarcze do gresu oraz ceramiki

Wiertła szybkoobrotowe z krawędziami pokrytymi diamentem przemysłowym przeznaczone są do wiercenia otworów w twardych materiałach budowlanych takich jak beton, cegła, terakota, ceramika, gres, porcelana, stal, laminat, PCV, metale nieżelazne, drewno, szkło, asfalt i płytki. Otwornice diamentowe zakładamy na szlifierkę kątową z mocowaniem M14 lub wiertarkę akumulatorową, co pozwala na szybkie wykonanie otworów na sucho w twardych materiałach. Wiertła te wykonane są w technologii vacuum brazed, która gwarantuje zarówno dużą czystość, jak i wytrzymałość połączenia ziaren diamentu z korpusem. Czysty segment diamentowy jest mocowany próżniowo do walcowego korpusu, a ziarna diamentowe są zawsze odsłonięte i ostre. Samo wiertło natomiast jest bardzo szybkie i agresywne. Brak lutowanych czy spawanych laserowo elementów, które mogą zostać oderwane od korpusu podczas pracy, zapewnia bezpieczeństwo podczas używania narzędzia. Otwornice diamentowe dostępne są w 22 rozmiarach, od 6 do 120 mm.

Stosowanie się do zaleceń producenta odnośnie do prędkości obrotowej koronek diamentowych umożliwia wiercenie precyzyjnych, czystych otworów.

Otwornice diamentowe — niezbędny element wyposażenia glazurnika

Wybranie odpowiedniej, sprawdzonej otwornicy do gresu to gwarancja redukcji błędów w czasie pracy — zmniejszenie liczby pękających i porysowanych płytek. Koronki diamentowe wysokiej jakości to inwestycja, która pozwoli na wyeliminowanie ryzyka uszkodzenia obrabianego elementu i ochroni przed poniesieniem kosztów strat wynikających z użycia niskiej jakości narzędzi diamentowych.

Szeroki wybór rozmiarów koronek diamentowych pozwala na idealne dopasowanie otwornicy do wykonywanego zadania, a co za tym idzie znaczne zwiększenie estetyki. Dzięki właściwemu dobraniu koronki diamentowej zawsze osiągniesz oczekiwany efekt, co skutkuje zadowoleniem klientów i satysfakcją z wykonanej pracy. 

Tarcze diamentowe do cięcia płytek gresowych, granitu, marmuru i ceramiki

W ofercie posiadamy również tarcze oraz pady polerskie przeznaczone do profesjonalnego szlifowania materiałów takich jak:

  • płyty granitowe,
  • płyty marmurowe,
  • porcelana,
  • ceramika,
  • konglomerat.

Niektóre z dostępnych tarcz diamentowych wyposażone są w boczny kołnierz pod kątem do obróbki krawędzi czy cięcie typu C przechodzące przez obręcz tarczy poprawiające chłodzenie oraz trzymanie się linii cięcia pomimo dużego nacisku na tarczę. Proponujemy również tarczę garnkową z grubym nasypem diamentowym do zgrubnego zdzierania.

Oferowane przez nas wysokiej jakości koronki oraz tarcze diamentowe do gresu i ceramiki są wydajne, oraz trwałe, co przekłada się na długi czas użytkowania.

W naszej ofercie narzędzi diamentowych znajdziesz także tarcze do gresu, ceramiki, porcelany. Sprawdź !!

 

Skontaktuj się z nami

Posiadamy otwornice i tarcze do gresu oraz:

Chcesz wiedzieć więcej?