narzędzia diamentowe
narzędzia diamentowe
tarcze diamentowe
tarcze diamentowe
wiertła koronowe diamentowe
wiertła koronowe diamentowe
tarcze szlifierskie
tarcze szlifierskie
otwornice do gresu
otwornice do gresu
wiertła koronowe diamentowe
regeneracja narzędzi diamentowych
previous arrow
next arrow
Shadow

Regeneracja narzędzi diamentowych

Użytkowanie narzędzi diamentowych sprawia że,  jak każde inne narzędzie ulega zużyciu. Segment diamentowy powoli ściera się i zużywa. Większość pił diamentowych i wierteł koronowych możemy regenerować. 

regeneracja wierteł koronowych diamentowych
wiertło koronowe diamentowe ring

Regeneracja wiertła koronowego -diamentowego polega na sprawdzeniu jakości i grubości ścianki, po czym obcinamy i  wyrównujemy rurę. Sprawdzamy osiowość po czym rowkujemy wiertło by zrobić miejsce na nowe segmenty diamentowe. Następnie wstawiamy nowe segmenty w wycięte miejsca po czym lutujemy je srebrnym lutem. Metoda rowkowania wiertła koronowego i dobrych twardych lutów zapewnia najlepszą jakość i profesjonalizm a wiertło regenerowane nie odbiega dużo  jakością od nowego.

Regeneracja wierteł diamentowych 

Wiertła diamentowe to profesjonalne narzędzia, które nie należą do najtańszych – wynika to z tego, że również zadania, do których są przeznaczone, są na tyle trudne i niecodzienne, że inne urządzenia nie poradziłyby sobie z nimi. Czy trzeba więc wymieniać wiertło koronowe za każdym razem wymieniać kiedy coś ulegnie uszkodzeniu? Faktem jest to, że wiertła koronowe można regenerować, czyli wymieniać ich diamentowe segmenty na nowe. Oznacza to, że w momencie, gdy wiertło koronowe zużyje się, wystarczy drobna wymiana i urządzenie ponownie jest sprawne do użytkowania. Ze względu na to warto zainwestować w dobrej jakości, wydajne wiertło koronowe – może to być większym wydatkiem, ale bez wątpienia przełoży się na wydłużony czas użytkowania narzędzia, a solidny korpus będzie długo służył nawet, jeśli samo wiertło trzeba będzie poddać regeneracji. Lepszej jakości wiertło koronowe to inwestycja, która zwróci się w efektywności i komforcie pracy, a także gwarancja, że minie sporo czasu, zanim urządzenie będzie wymagało zastąpienia nowym. 

Specjalizujemy się w profesjonalnej regeneracji wierteł koronowych-diamentowych do wiercenia rdzeniowego różnych marek w tym Hilti, Goltz. Posiadamy segmenty diamentowe do betonu zbrojonego, betonu abrazyjnego, asfaltu i granitu. Różne typy i rodzaje. Szybkie realizacje 24 H odbiór i dostawa do klienta. 

Zadzwoń !!! Sprawdź naszą jakość !!! Zapraszamy !!!

Skontaktuj się z nami

Regeneracja narzędzi diamentowych i nie tylko:

Chcesz wiedzieć więcej?