narzędzia diamentowe
narzędzia diamentowe
tarcze diamentowe
tarcze diamentowe
wiertła koronowe diamentowe
wiertła koronowe diamentowe
tarcze szlifierskie
tarcze szlifierskie
otwornice do gresu
otwornice do gresu
wiertła koronowe diamentowe
regeneracja narzędzi diamentowych
previous arrow
next arrow
Shadow

Wiertła koronowe diamentowe

Wiertła koronowe diamentowe do wiercenie rdzeniowego w betonie, betonie zbrojonym i innych twardych materiałach budowlanych składają się z rury stalowej zakończonej segmentem bądź ringiem diamentowym.

Standartowo mniejsze średnice 12-50 mm posiadają mocowanie 1/2 cala zaś większe 40 -1300 mm to 1  1/4 cala. Możemy trafić na wiertnice diamentowe firm Hilti, Golz które mają inne mocowania do których posiadamy odpowiednie adaptery. 

wiertło koronowe diamentowe
wiertło koronowe diamentowe

Do naszych wierteł zawsze dobieramy odpowiedni segment co do rodzaju materiału i mocy maszyny. Posiadamy wiertła do betonu, betonu zbrojonego, asfaltu, granitu. Możemy dostarczyć narzędzia diamentowe w tym wiertła o niestandartowych średnicach, długościach i mocowaniach. 

Posiadamy w sprzedaży wiertła do wiercenia na mokro i sucho. Z reguły wiercenie powinno odbywać się z użyciem wody, niemniej czasami w budynkach zamieszkanych nie możemy sobie na to pozwolić.

W związku z zapotrzebowanie wprowadziliśmy wiertła do wiercenia na sucho z mocowaniem 1 1/4 cala. Jest to specjalnie opracowany segment diamentowy równomiernie rozłożony PDA ze spoiwem przystosowanym do szybkiego wiercenia na sucho w betonie zbrojonym. Laserowe spawanie zapewnia większą wytrzymałość. 

Wszystkie wiertła koronowe diamentowe można regenerować. Regeneracja wiertła polega na obcięciu części zużytej i nalutowaniu nowych segmentów. Wiertło zregenerowane nie odbiega dużo jakością od wiertła nowego.  

Skontaktuj się z nami

Posiadamy wiertła koronowe diamentowe oraz:

Chcesz wiedzieć więcej?